Garou - neoficiální český web

Novinky

Celebration 2008 - Mack the knife; plus Garou v 10ti otázkách

Náádhera...

 
Plus rozhovor s Garouem, který vyšel v neděli v Journal de Montréal:
(Omlouvám se už předem, překládám to z francouzštiny a polštiny, snad to bude dávat nějaký smysl)

Pán svého času

Garou se podle sebe nachází v klidném období svého života. Každý v jeho okolí ale říká spíše opak. Dnes večer bude uvádět gala pořad Célébrations. Příští týden odjíždí do Štrasburku s Les Enfoirés zpívat ve prospěch nejchudších. Mezitím se stará o svou dcerku. Jeho největší výzvou v roce 20088 je ale odložení vydání jeho úplně prvního alba v angličtině,  naplánované na toto léto.

1) Jaký je tvůj hudební objev roku?

Je to Fall Out Boy, hlavně píseň Thanx for the memories. Miluju ten klip. Dokonce jsem řekl svému režisérovi, že bych ve svém příštím albu chtěl takový zvuk.

2) Co bychom našli na Garouově i-Podu?

Mám tam všechno, je to ohromná směs, úplná všehochuť. Od Bottine Souriante k  Čajkovskému přes heavy metal AC/DC.

3) Jakého cíle bys chtěl v roce 2008 dosáhnout?

Až vyjde anglické album, bude mojí výzvou propagace v městech, kde mě vůbec neznají. Chtěl bych udělat turné malých kloncertů ve městech, kde jsem nikdy nebyl. Chtěl bych uspět v Berlíně. Německo je země hodně zaměřená na představení, je tam náročný trh ale doufám, že to tam vyjde.

4) Jaké je tvoje oblíbené místo v Montréalu?

Můj byt, který moc často nevidím! Ale také restauraci Saint-Gabriel (kterou koupil před třemi lety). Často si tam dávám schůzky. Pokaždé když tam přijdu, znovu mě okouzlí.

5) Kdy se ti naposled na jevišti povedlo něco pokazit?

Při děkovačce na jednom z koncertů v na konci března v Bruselu. Na jevišti je světelná linka, která označuje konec jeviště. Neviděl jsem ji a šlápnul jsem do mezery, spadl jsem přímo do reproduktorů. Odřel jsem si nohu, ale naštěstí jsem si nic nezlomil. Bolelo to, ale musel jsem dělat že se nic nestalo.

6) Pověz nám něco o fanoušcích...

Nejkouzelnější fanoušci jsou děti. Často mě před vystoupením v šatně navštěvují nemocné děti. Některé byly velmi vážně. Tato setkání jsou nejdojemnější.

7) Jak trávíš volný čas?

Jsem milovník filmů,  strašně rád se dívám na filmy s popkornem v ruce, mám velkou kolekci DVD. Jsem obdivovatel zvuku a obrazu. Líbil se mi Bournův mýtus a Piráti z Karibiku, hlavně kvůli Kieře Knightley. Můj nejoblíbenější film z dětství jsou Hvězdné Války.

8) S kým by sis chtěl zazpívat ve tvých nejdivočejších snech?

Rád bych si zazpíval s Rayem Charlesem. Chtěli jsem se setkat, ale nestalo se. Byl jsem přesvědčený, že se to povede. Jeho smrt pro mě byla velkým šokem.

9) Máš nějaký talisman, bez kterého se neobejdeš?

Ani ne, ovšem kromě svých hodinek. Mám jich celou sbírku. Miluju velké hodinky Hublot.

10) Jaký je tvůj památný den roku 2007?

Na konci posledního turné, jeli jsme do Egypta na speciální koncert pro TF1 u Chrámu Ramsese II.

Bonus: Máš další cestovní plány?

Chtěl bych se podívat do Austrálie a znovu navštívit Asii,  znovu vidět Japonsko a Čínu, kde jsem strávil moc málo času.

Zdroj: Canoë

(pozn: To turné po malých městech kde ještě nebyl zní OHROMNĚ SLIBNĚ!!!!!!! Ať se vykašle na Německo a jede kousíček víc na východ... určitě se tu najde pár dobrých klubů, kde by se mu líbilo... Jo a ten klip od Fall out boy je fakt dost ftipný... B. )
Žádné komentáře