Garou - neoficiální český web

Koncerty

Garou v Lucerně

V pondělí se přijel do Prahy představit zpěvák kanadského původu, Garou. Přestože byl pro nás doteď mnohem známější jako Quasimodo z muzikálu Notre Damme De Paris, jeho úžasné hudební schopnosti sklidily u českého publika velký úspěch. Garou je zkrátka showman, který dokáže obecenstvo pořádně rozhýbat.


Garou je miláček publika a především miláček žen, což potvrzují i dvě růže od fanynek, které dostal v závěrečné části koncertu. Podporován dvěma tanečnicemi a kytaristy předváděl své umění nejen u mikrofonu střídavě s kytarou kolem krku ale také u piána. Není se čemu divit, Garou hraje na klavír už od pěti let a kytaru držel v ruce poprvé ještě o dva roky dříve.

Garou také působil v kapele Beatles revival v roli McCartneyho a po jeho vzoru také při svém příchodu pozdravil publikum hezky česky:

Dobrý večer. Jak se máte?

Následoval obrovský aplaus a jeden song za druhým. Nechybělo ani několik hostů. Se dvěma českými zpěváky si dokonce zazpíval česky. Kdykoli byla od Garoua slyšet čeština, publikum své reakce ještě znásobilo.

Do Lucerna Music baru se ale nepřišli podívat jenom Češi. Početné zastoupení měli i francouzští fanoušci. Garouův repertoár tvoří z jedné části písně anglické, z té druhé jsou to songy ve francouštině.

Hlavní část koncertu Garou zakončil velmi dobrým zpracováním oblíbeného I feel good a po několika návratech zakončil svoji nejpopulárnější skladbou s názvem Hemingway.

A samozřejmě nesmíme zapomenout připojit odkaz na Garouovi oficiální stránky.

Zdroj: magazin.musicweb.cz

Žádné komentáře