Garou - neoficiální český web

Koncerty

Garou nadchnul svým šarmem a lehkostí

Pondělní večer v pražském Lucerna Music Baru s sebou přinesl vzácného hosta. Kanadský zpěvák Garou s elegancí a charismatem oslovil všechny, kdo se přišli podívat. Pro ty, kteří to štěstí neměli, máme alespoň fotografie.

Sedmičlenný band, dvě vokalistky a šarmantní usměvavý dvaatřicátník, lámal  svými písněmi srdce početným dívčím řadám při svém privátním pražském koncertě. Po několika videoklipech, které samy o sobě nejen naladily publikum, ale vzbuzovaly slušný ohlas, vzal Garou do ruky kytaru a představil písně ze svého nového alba Revies i několik starších, které byly aplaudovány velkými ovacemi.

Takové si zasloužila pak především titulní skladba z muzikálu Notre  Dame de Paris -  "Belle". Nejprve vstoupil na pódium Bohouš Josef, aby se nadechl k české interpretaci a záhy se k němu z druhé strany přidal i Dan Bárta. Češtinou nepohrdl ani samotný Garou a všichni přítomní si mohli vychutnat ojedinělý hudební zážitek. Všichni - od Heleny Vondráčkové, přes zástupy francouzsky hovořících fanynek, řadu přihlížejících hudebníků, až po část zasedající „poroty“ Superstar - Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové.

Klubové prostředí, které Garou velmi dobře zná mu evidentně svědčilo. Vzpomněl sice při svém vystoupení i včerejší megakoncert jednoho ze svých vzorů - Paula Mc Cartneyho, jenže přímý kontakt přináší zcela jiný pocit. Perfektní hlas, výborná muzika, skvělí spoluhráči a perfektní pohoda. To zní skoro jako připravené oslavné slovo. Jenomže on takový byl.

Zdroj: mix.cz
Žádné komentáře