Garou - neoficiální český web

Garou a jeho ženy

Ulrika

    Jedinou ženou, se kterou se Garou (pravděpodobně) oženil, zůstává tato modelka švédského původu. O jejich seznámení se traduje známá historka. Během svého působení v anglické verzi muzikálu Notre-Dame de Paris se Garou v září 2000 zatoulal na návštěvu jakéhosi londýnského zámku. Tam se kolem něj mihla Ulrika. Garou hned na první pohled poznal, že je to Ona. Nebyl v té době ale mezinárodně ještě nijak známý, a tak nějakou dobu trvalo, než po té, co se k ní jako cizí muž vetřel při prohlídce suvenýrů, souhlasila se schůzkou. Neměla ani ponětí, že ji oslovil úspěšný quebecký zpěvák.

Jejich vztah vydržel tři roky, přičemž se tak úplně netuší, zda a jak dlouho byli svoji. Po deseti měsících od seznámení se jim 7.7.2001 narodila dcera Emely,
 
čehož se Garou málem ani nedožil, neboť v květnu téhož roku se těžce vyboural se svým Ferrari, když usnul za volantem. Z nehody vyvázl jako zázrakem takřka nezraněn.
 
Po několikaletém soužití se Garou s Ulrikou dohodli na rozchodu, ke kterému oficiálně došlo 23.6.2003. Vyjádřili se v tom smyslu, že ani jeden z nich se nechce kvůli tomu druhému vzdát své kariéry, což by bylo nevyhnutelné, pokud by rodina chtěla zůstat pohromadě. Ulrika je však stále Garouovou blízkou přítelkyní. Jako matce své dcery jí prý říká o všem, co se mu v životě přihodí. Volají si téměř každý den, bez ohledu na to, kde na světě se právě nacházejí.
Žádné komentáře