Garou - neoficiální český web

Garou a jeho ženy

Lorie (*2.5.1982)

Se svou poslední přítelkyní se Garou poznal taktéž při akcích Les enfoirés v minulých letech, vztah se z toho vyvrbil až letos, snad už na přelomu února a března.

10.5. spolu vystupovali na představení Cirque du Soleil v Saint-Denis v Paříži. Přesto zpráva o jejich společných květnových prázdninách ve Španělsku, kdy navštívili i Velkou cenu Formule 1 na okruhu v Barceloně, přišla jako blesk z čistého nebe. Hlavně díky Loriině obrovské popularitě u náctiletých dívek se bulvár naplnil desítkami článků, přinášejícími zaručené podrobnosti jejich soužití.

Na konci léta se psalo o tom, že Garou Lorii představil svým quebeckým rodičům, což je místními považováno za závažný krok. Některá média šla ještě dále tvrzením, že se do konce roku chystá svatba. Garou tuto informaci na svých oficiálních webových stránkách popřel, vztah nicméně pravděpodobně trvá dál. Nejaktuálnější novinkou je Garouovo „křoví“ v jedné Loriině písni (Play) z nového alba, což pro Garoua nevyznívá zrovna nejlichotivěji. Lorii se ne nadarmo přezdívá „francouzská Britney Spears“. Dosud má za sebou jediný vážnější vztah – se známým filipínským popovým zpěvákem Billy Crawfordem, který se obešel bez skandálů komentovaných v tisku.


Zdá se, že není tak těžké stát se Garouovou přítelkyní. Stačí  být modelkou, zpěvačkou či herečkou, mít delší blonďaté vlasy, hezkou tvářičku a zajímavý hlas. Pak už se stačí jen prosadit ve světě showbyznisu a Garou je váš. Tak hodně štěstí:o)

Žádné komentáře