Garou - neoficiální český web

Garou a jeho ženy

Élodie Frégé (*15.2.1982)

Ještě na podzim roku 2004 se v tisku skloňovalo další jméno. Élodie se jako budoucí spoluvítězka třetí řady francouzské Star academy seznámila s Garouem v rámci semifinále téhle soutěže, hledajících mladé hudební talenty, v prosinci 2003. Tehdy s ním a se svou soupeřkou ze semifinále Sofií Essaidi zapěla píseň Sous le vent, ale větší jiskra tehdy mezi nimi ještě nepřeskočila. Nutno podotknout, že Élodie publiku učarovala spíše svou hezkou nevinnou tvářičkou, než svými pěveckými výkony v jednotlivých kolech.

V mládí Élodie trpěla mentální anorexií v důsledku komplexů ohledně své postavy, a tak se po vítězství v SA rozhodla nafotit akty, aby si dodala sebevědomí.


Ať už Garou tyhle fotky viděl nebo ne, bezpochyby byl i on významnou měrou okouzlen jejími blonďatými vlasy, štíhlou postavou a dlouhýma nohama. Jeho zájem se jí podařilo upoutat při dalších společných vystoupeních v televizi a na charitativních koncertech.
 

Na podzim potom byli spolu několikrát „přistiženi“ tiskem na VIP večírcích a 25.10.2004 se zúčastnila Garouova koncertu v Lyonu. Nejednalo se však o nijak dlouhodobý vztah a není vyloučené, že se Élodie spíše chtěla zviditelnit. Nedlouho předtím se totiž rozešla ze svým stejně starým přítelem Édouardem, jenž se účastnil stejné řady SA a jejichž velká láska při televizních přenosech dojímala diváky (Élodie při pohledu na Édouarda zapomínala slova písniček).


Žádné komentáře